Korean Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kim Bum Tanıtım

YazarMesaj
Double Jun
Admin
Admin
Double Jun

Kim Bum Tanıtım Empty
MesajKonu: Kim Bum Tanıtım   Kim Bum Tanıtım EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 11:04 pm

Kim Sang Bum

Kim Bum Tanıtım 2h3wwue

Adı: Kim Bum [Kim Sang Bum]

Meslek: Aktör

Doğum Tarihi: 1989-Temmuz-07

Boy: 179cm

Kilo: 62kg

Burcu: Yengeç

Hobileri: Film seyretmek, rap, Play Station oynamak

En Sevdiği Yemek: Samkyeobsal

En Sevdiği Renk: Siyah

Favori Sayısı: 7

Favori Müzisyen: T (Yoon Mi-rae)

Favori actor/actress: Hwang Jung-min

Eğitim: Jungang Universitesi (Film ve Tiyatro Bölümü)

DİZİLERİ
The Woman Who Still Wants To Marry(MBC, 2010)
High Kick Through The Roof (MBC, 2009) cameo
Dream (2009)
Boys Over Flowers (2009)
East of Eden (MBC, 2008)
Unstoppable High Kick (MBC, 2006)
Outrageous Women (MBC, 2006)

FİLMLERİ

Emergency (2009)
Gosa/The Story (2008)
I Like It Hot (2008)

Reklam (CF) ~ Çalışmaları

Bon.I.F (2009, with Kim So Eun)
Maxim Coffee (2009, with Seo Woo)
Samsung Anycall: Haptic Pop (2009, with Kim Joon & Kim Hyun Joong)
It's Skin Cosmetics (2009)
Samsung Anycall Bodyguard (2009, with Kim So Eun)
Hanbul Cosmetics (2009)
T.I For Men (2009)
LG Telecom: Teenring (2009, with Lee Min Ho & Koo Hye Sun)
Spris (2009, with Go Ah Ra)
KTF SHOW: Show Al Game (2008, with Shim Eun Kyung)
Ottogi Ramyeon (2007)
Jindo P.S.1 (2007)
Crown Vic: Big Pie (2007, with Kim Hye Sung & Park Min Young)
KTF (2006)
Double Jun
Admin
Admin
Double Jun

Kim Bum Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Kim Bum Tanıtım   Kim Bum Tanıtım EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 11:11 pm

Kim Bum Tanıtım 2430tar

Röpörtaj--Interview.....Kim Bum <3 (F4) 16 Mart 2009 tarihli.. ISplus (IS): Boys Over Flowers'un So Yi Jeong'u gibi bir playboy gibi görünüyorsun. Kim Beom (KB):iltifatın için teşekkürler,ama aslında biz tamamen farklıyız.aşırı çekingenliğimden dolayı, insanlarla kolayca iletişim kuramam.şöyle dursun,kadınları ayartma yeteneklerim de yok.buna rağmen,So Yi Jeong'la soğukkanlı olmak,iç duygularını kolayca gösterememe gibi benzer özelliklerimiz var.aklıma gelmişken,küçükken benim yaşımdaki bir çok kızın beni takip etmesine alışkındım.(güler) IS: şimdiye kadar hiç kız arkadaşın oldu mu? KB:şimdiye kadar,hiç kız arkadaşım olmadı.sürekli birşeylerle çok meşgüldüm,bu yüzden aklımda bir kız arkadaşa yer yok gibi. IS:kadınlarla arasına duygusal bir duvar koyan So Yi Jeong gibi olmadığına emin misin? KB:aklıma geldi de,bu doğru da olabilir.bununla birlikte,Yi Jung playboy babasından dolayı bu duruma gelmişti. böyleyim çünkü çalışmak için özveride bulunuyorum.şimdiye kaadr bu,bir kız arkadaştan daha önemli ver değerli.hala, Kim So Eun,Park Shin Hye ve Go Ara gibi iyi anlaştığım birçok bayan arkadaşım var.(not:bu 3 isim de onun Chung-Ang üniversitesi tiyatro&film bölümünden sınıf arkadaşları) IS:cep telefonunda hızlı arama tuşlarında 1 numarada kim var? KB:en fazla ihtiyacım olan ve güvendiğim ajans temsilcisi .onunla görüşmem gereken çok şey var,bu yüzden onunla sık sık telefonla konuştuğum için 1 numaralı hızlı arama tuşuna onu kaydettim.bir kız arkadaşım olsa bile ,1 numaralı hızlı arama tuşunu değiştireceğimi sanmıyorum. IS: Boys Over Flowers'ın Gu Jun Pyo'su gibi ailen evliliğine karşı çıksa ne yapardın? KB:eğer çevremdekilerin karşı çıkmasına rağmen sevdiğim kişiyle evlenmek istesem,bundan sonsuza kadar pişmanlık duyarım.onları bana izin verene kadar ikna etmeye çalışırım.ailemin benim için beslediği az bulunur bir bağlılıkla yaşadım.isteğimi kabul edeceklerdir... IS: hayattaki ilken nedir? KB:''bir kere kaybedebilirsin ,ama bir daha sakın kaybetme'' yaşamın boyunca başarısızlıklarla karşı karşıya gelebilirsin ve hatalar yapabilrisin.yine aynı hataları yaparak aynı başarısızlıkları yaşamaya izin vermek istemiyorum.buna rağmen bir insan mükemmel olamaz,bu yüzden mükemmelliğe en yakın olanı yapması için gayret göstermeli. IS:şimdiye kadar hayatında en büyük bunalımlı zamanın? KB:bir bunalım olarak üstesinden gelemediğin şeyleri buhran olarak değerlendirmiyorum.yine de zorlandığım önemsiz olaylar oldu,onların üstesinden geldim.hiç olağanüstü bir buhran geçirdiğimi hatırlamıyorum. IS: Boys Over Flowers'taki gibi bir plütokrat olsaydın en çok yapmak istediğin şey ne olurdu? KB:bir chaebol olmak istemezdim.daime hayallerim olsun isterim ve bu hayalleri gerçekleştirmek için yoğun bir çaba sarfetmek isterim.sanırım,bir chaebol olsaydım,hayallerimi unutup tembel biri olurdum. (chaebol=plütokrat) IS:kendine karşı yapılan internet yorumlarını okuyor musun ve onları ciddiye alıyor musun?aklına takılan olumsuz bir yorum var mı? KB: mesleğe başlangıç yaptığım zaman,hatırlamak istemediğim olumsuz yorumlar vardı.ondan sonra,olumsuz internet yorumlarını kafama takmamaya başladım.genellikle bu tür yorumları okumuyorum,ama çok yok gibi. IS:daha önce internette hiç yorum(cevap) yazdın mı? KB: cevap yazdığım tek bir zaman bile yok. IS:çantanda daima taşıdığın eşyalar nelerdir? KB:.cep telefonum ve cüzdanım.çantama sadece ihtiyaç duyduğum şeyleri koyarım S: hiç batıl inançların ve adetlerin var mıdır? KB: .film çekiminin ilk gününden önce uyuyamam.bütün gece uyanık kaldıktan sonra sete giderim. IS: aşırı stresliyken rahatlamak için ne yaparsın? KB:neşeli insanlarla buluşurum. IS: hiç uyku alışkanlıkların var mıdır? KB: .kendim uyku alışkanlıklarımı bilemem.tatilde benimle uyuyan insanlar bu konuda hiçbirşey söylemediler IS: en sevdiğin sporcu kim? KB: Manchester United’lı Cristiano Ronaldo.ortaokulda futbol oynarken hayal ettiğim türde bir sporcu gibi oynuyor IS: ıssız bir adaya düşsen yanına almak istediğin 3 şey ne olurdu? KB: .eğer ıssız bir adaya düşersem DVD oynatıcısında film izlemek ve oyun oynamak eğlenceli olur diye düşünüyorum.yardım istemek için cep telefonuna ihtiyacım olurdu.

Röpörtaj--Interview

.....Kim Bum ♥️ (F4) (In English) March 16, 2009 IS: The So Yi-jung of Boys Before Flowers seems to be a smooth playboy - a ladies' man. KB: Thank you for the compliment but in real life, I am quite different. I am shy and do not mingle easily with people, much less attract beautiful women. IS: Do you have a girlfriend? KB: I've never had a girlfriend. I have been always too involved in something or other and have not found a girlfriend. IS: If you had a girlfriend, what would you like her to do for you? KB: I would like her to cook for me and pack me a nice lunch box. During my busy shooting schedule, I often have to skip a meal. When that happens, I could eat the lunch box my girlfriend has lovingly prepared for me. (Sounds like the way to Kim Bum's heart is through his stomach :-) Hear that girls?) IS: Who is #1 on your mobile phone speed dial? KB: I believe it's a "hyung" (elder brother/senior) from my agency whom I call for support. When I have a girlfriend, I would probably change her number to be #1 on my speed dial then. IS: What would you do if your parents oppose marriage to your chosen one -- much like Boys Before Flowers' Gu Jun-pyo's situation? KB: If I do not get married to the one I love because of the opposition of those around me, I will regret it for the rest of my life. I will persuade my parent's for their blessing. IS: What is your motto in life? KB: Making a mistake once is alright, but don't make it twice. As you live life, you may experience failures and you may make mistakes. However, I do not want to encounter the same defeat from making the same mistake again. It means that although a person can't be perfect, he/she should try his/her best to come close to perfection. IS: What is your biggest crisis in life to date? KB: I don't think I have experienced any extra ordinary crisis in my life. I have worked hard to overcome certain things, but I do not consider them crisis in my life. IS: Do you want to be a tycoon like your character in Boys Before Flowers? KB: I do not want to be a tycoon, although I am always keen to achieve, and to live out my dream. IS: Favourite Internet sites? KB: Daum, Naver and other portal sites because news and information can be obtained very quickly. IS: What do you always carry in your bag? KB: Mobile phone and wallet. IS: Do you have a jinx or habit? KB: The day before the first day of shooting the drama I could not sleep. However, when morning comes, I go to the set in good spirits and get the job done. The next night, if I don't get to sleep again, my condition worsens. IS: When you feel stressed how do you solve it? KB: When I am stressed, I look for my friends. I get de-stressed when I hang out with them, laughing and talking. IS: Who is your favourite sports star? KB: Manchester United's Cristiano Ronaldo. IS: What three things would you bring to a desert island? KB: Game consoles, DVD player and cell phone. I could watch movies with the DVD player and enjoy the island in between playing games on my console. Why would I bring a cell phone to a deserted island? I saw a CF once where the mobile phone was used to call for a Jjajangmyeon delivery. (Kim Bum's answer sounds 바보 to me. Game console and DVD player with no TV?) IS: If you have a completely free day, what would you do? KB: I would like to go somewhere to clear my head and unwind.
Double Jun
Admin
Admin
Double Jun

Kim Bum Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Kim Bum Tanıtım   Kim Bum Tanıtım EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 11:15 pm

Tayland'da seçilen En yakışıklı 20 Kore erkeği...

1.Kim Hyun Joong

2. Jo In Seong

3. Lee Min Ho

4. Jang Keun Suk

5. Jung Il Wo

6. Jang Dong Gun

7. Kim Bum

8. Kang Dong Won

9. NichKhun

10. Kim Won Jun

11. Kim Hye Seong

12. Kim Hee Chul