Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 F.Cuz

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:12 am

F.Cuz (포커즈)


F.Cuz = FOUR CUZ = FOCUS

Şirketi:CAN&J Entertainment

İlk Albüm Çıkış Tarihi: 8 Ocak 2010

Üyeleri:LeeU,Yejun, Kan, & Jinon

F.Cuz Official Website

F.Cuzed 1st International Forum

Englısh
Company: CAN&J Entertainment
Debut Date: January 8,2010
Members: Jinon, LeeU, Kan YeJun


En son Admin tarafından Salı Ağus. 17, 2010 9:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:35 am

Jin On (김진철)



Sahne Adı:Jin On (김진철)
Gerçek Adı: Kim Jin Chul(김진철)
Doğum Tarihi:13.07.1989
Boyu:183cm
Kilosu:68kg
Pozisyon: Lider,Rap,Dans

Englısh

Real Name: Kim Jin Chul (김진철)
Position: Leader, Rapper, Dance
Date of Birth: July 13, 1989
Height: 183cm
Weight: 68kg

Lee U (이유)


Sahne Adı: Lee U (이유)
Gerçek Adı: Lee Seung Hyun(이승현)
Doğum Tarihi: 20.03.1990
Boyu: 179cm
Kilosu: 65kg
Pozisyon: Yardımcı Vokalist

Englısh

Real Name: Lee Seung Hyun (이승현)
Position: Main Vocalist
Date of Birth: March 20, 1990 (age 19)
Height: 179cm
Weight: 63kg

Kan


Sahne Adı: Kan
Gerçek Adı: Choi Young Hak(최영학)
Doğum Tarihi: 30.09.1991
Boyu: 184cm
Kilosu: 72kg
Pozisyon: Vokal,Rap,dans

Englısh

Real Name: Choi Young Hak(최영학)
Position: Dance, Rapper, Vocal
Date of Birth: September 30, 1991
Height: 184cm
Weight: 72kg

Yejun


Sahne Adı: Ye Jun (예준)
Gerçek Adı: Shim Ye Jun (심예준)
Doğum Tarihi: 04.02.1992
Boyu: 182cm
Kilosu: 67kg
Pozisyon:Lider vokalist

Englısh


Real Name: Shim Ye Jun (심예준)
Position: Lead Vocalist
Date of Birth: February 4, 1992 (age 17)
Height: 182cm
Weight: 67kg

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:38 am






En son Admin tarafından Salı Ağus. 17, 2010 9:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:39 am



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:39 am



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:41 am









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:46 am






Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:50 am








Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:51 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:51 am



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:52 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:54 am









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:56 am




Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 9:59 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:00 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:02 am






Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:03 am









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:05 am









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:06 am





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:08 am









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:09 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:10 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:12 am







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: F.Cuz    Salı Ağus. 17, 2010 10:12 am




Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
 
F.Cuz
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Gruplar/Groups :: F.CUZ-
Buraya geçin: