Korean Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

F.T.Island-Röpörtajlar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

F.T.Island-Röpörtajlar Empty
MesajKonu: F.T.Island-Röpörtajlar   F.T.Island-Röpörtajlar EmptyPaz Tem. 11, 2010 11:38 pm

Kore'nin yeni nesil 'Flower Boys' rock grubu, F.T.Island. (Choi Min Hwan, Choi Jong Hoon, Lee Hong-gi, Lee Jaé Jin ve Song Seung Hyun.)

UW: Herkes sizi 'Flower Boys Rock Band (Çiçek Çocuklar Rock Grubu)' olarak çağırıyor. Bu ünvanı antipatik buluyormusunuz?

JaéJin: Hayır,biz 'Flower Boys'terimini duymaktan memnunuz. Büyük olasılıkla bizim gelip performansımızı izlemişsindir, bize açıkça "Flower Boys" diye seslenmeleri ve müziğimiz cezbediyor.

Seunghyun: Bu terim kulağa hoş geliyor. Ama'(A Rock Band With High Music Standards.) Yüksek Müzik Standartlarındaki Rock Grubu' yorumunu duymayı tercih ederiz.

Jonghoon: Müziğimizle ilgili iltifatlar almayı tercih ederiz.

Hong-gi: Evet. Bende öyle düşünüyorum.

UW: 'Flower Boys' grubunu en iyi kim temsil ediyor?

(4 üyenin yanıtıda:Hong-gi..)

JaéJin: Kimse onun popülerliğine meydan okuyamaz. Onun hayranlarından aldığı hediyeler ve diğer faktörler... Biz onun popülerliğiyle boy ölçüşemiyoruz. Hong-gi grupta çok popüler bir üye ve ayrıca çok değerlidir. Çok yakışıklı ve çok güzel sesi var. Biz bunu itiraf etmeliyiz...

UW: Aranızda kıyaslayacak olursak en yakışıklı üye kim?

(4 üyenin yanıtıda:Jong hoon..!!!)

JaéJin: Hong-gi çok cici/sevimli,tam bir çiçek örneği. Jong hoon yakışıklı.

UW : Bilinen en iyi göründüğünüz an hakkında konuşacak olursak, kişisel özellik veya görünüm anlamında size göre en iyi göründüğünüz an ne zamandır?

JaéJin : Duş aldıktan sonra aynada kendime baktığım zaman iyi görünüyorum. Gözlerimi bilhassa dudaklarımı beğeniyorum.

Seunghyun: Gözlerimi ve çene yapımı beğeniyorum. (Muhabir,Gamzelerini çok çekici bulduğunu düşünür.)

Jonghoon: Gitar çalarken kendimi çekici buluyorum. Burnumu ve ağız yapımı beğeniyorum.

Hong-gi: Hafiften 'skinnier' olduğum zaman ve terleyene dek sahnede şarkı söylediğimde iyi göründüğümü düşünüyorum. Alnımı ve ayrıca yan profilimi seviyorum.

UW:Gruptaki %100 'Rocker' kişi kim?

Hong-gi:Her birimiz 'Rocker' kişileriz. Hepimiz bu stili canlandırabiliyoruz.

UW: En dırdırcı tip kim? Yada dominant/hakim olan kişi?

Joonghoon, Hong-gi ve Seunghyun: JaéJin..!!

Jonghoon: Bizimle ilgili herşeyi önemsediğini düşünüyorum.

UW: Çalışmalarınızda hiç değişiklik varmı? (Özellikle gruptan ayrılan Wonbin'in yerine yeni üye Seunghyun'un geldiğinden beri) Seunghyun böyle kısa bir zaman içerisinde gruba nasıl adapte olduğun hakkında konuşabilir misin?

Seunghyun: Gruba katılmadan önce stüdyoda sık sık diğer üyelerle çarpışıordum/karşılaşıyordum, aynı yönetim şirketinde stajerlik yapıyordum. Bundan dolayı gerçekten yeni olduğumu hissetmedim.
Vokal bölümünden sorumluydum, bilhassa rap bölümünden. Herkes iyi muamele yaptı ve hiç problem çıkmadı.

Diğer 3 Üye: Onun yeni olduğunu hissetmedik bile. Sanki 2007'de ilk kez sahneye bizimle beraber çıkmış gibi hissediyoruz.

UW: Seunghyun'daki ilk izleniminiz neydi?

Joonhoon,Hong-gi ve JaéJin: Gerçekten pozitif bir insan olduğunu düşündük ve öyleydi.

UW: 2007'de sahneye çıktığınızdan sonra 2 ay içinde 100.000 fan ve destekçiye sahip oldunuz. Şaşırdınız mı?

Jonghoon,Hong-gi ve JaéJin : Reality Show' çekimleri sırasında ve biz bir ihtimal 100.000 destekçiyi cezbetmek amacındaydık. Bunu beklemiyorduk başarılı olduk ve çok etkilendik.

UW: Sahneye/toplum içine ilk çıkıştan sonra en büyük kazancınız ne oldu?

Jonghoon,Hong-gi ve JaéJin : İlk çıkışımızda, sahneye çıkarken çok ürkek/utangaçtık ve performans süresince kalabalığa alışamadık. Ama şimdi bütünüyle alışığız,konser esnasındaki veya diğer performanslarımızda tavırlarımızda samimiyetimizi ilerlettik ve geliştirdik.

UW:Sahneye çıkmadan ve çıktıktan sonra sahip olduğunuz en farklı deneyim neydi?

Hong-gi: Ben çocuk aktör iken başladım, bu yüzden gerçekten ilk kez çıkıyormuş gibi hissetmedim. Grupla kaynaştıktan sonra, hepimiz aynı yerde birlikte kalmaya başladık. İlk kez ailelerimizden ayrı yerlere kalıyorduk, herşey için birbirimize inanıyoruz. Bu zorlu bir deneyim. İlk çıkıştan sonra, sosyal etkileşim zordur ve gerçekten kimseye kolay kolay güvenilmez.

Seunghyun: İlk çıkıştan önce bir buçuk yıl boyunca stajyerdim. Şarkı söylememde ilerleme olmadığı zaman stres yaptım.

JaéJin: İlk çıkıştan önce stajyer olduğum 2 sene süresince çok yorgun olmadım.

UW: Hepiniz çok gençsiniz. Ün, popülarite ve varlıkla ilişki içinde olduğunuz sürede dayanıklı kalmayı nasıl sağlıyorsunuz?

Seunghyun: Egzersiz. Zihne yardımcı olur.

JaéJin: Sessiz kalmak stresi hafifletmek için en iyi yoldur.

Hong-gi: Kendimizi yansıtmak/ifade etmek.

UW: Kore Müzik Endüstrisinde şimdiden birçok idol erkek grupları var. Rakipsiz gösterilmek hakkında ne düşünüyorsunuz ve diğer farklı grupları nasıl buluyorsunuz?

Hon-gi: Biz dans edemiyoruz. Biz enstürman çalmayı ve bestelemeyi biliyoruz. Bu bizim özelliğimiz.

JaéJin: Evet. Bu büyük bir fark. Diğer gruplara onlar için başkaları beste yapıyor ve onlar kendileri çalmıyor. Ama biz beste yapıyoruz, çalıyoruz ve kendimiz söylüyoruz.

UW: Diğerleri, başarılı çıkışınızdan sonra Kore'nin Rock&Roll endüstrisinde büyümenizi ümit ettiklerini söylüyorlar.

Hong-gi: Hmm...Çok abartmışlar. Gerçekten böyle birşeyi kim söyledi?İnşallah gelecekte bizi beğenen daha çok grup olur.

UW: Bu yılın nisan ayında çıkan Japonya'daki 2. Japonca single olan "I Believe Myself" hakkında nasıl hissediyorsunuz?

Jonghoon: Japon fanlarımızın tepkileri çok iyiydi. Biletlerin hepsi satıldı. Biz her zaman Japon fanlarımız tarafından verilen tepkilerden çok etkilendik.

UW:Mayıs ayında çıkan 'Live Concert Rock Prince (Live Album)'DVD si hakkında konuşabilirmisiniz?

JaéJin: 'Rock Prince' temasını kullandık ve ülkede konser turu düzenlendi. Bu konser DVD 'leri ondan sonra kaydedildi. Biz hatta konser sırasında dinleyiciye farklı yanımızı göstermek için biraz dans ettik. A evet,bu DVD'de Seul konserinin kayıtları olduğu için dans görüntüleri olmayacak. Ha!!Çok kötü...

UW: Müzikteki hedefleriniz hakkında konuşabilirmisiniz? Hiç oyunculuğu denemek istedinizmi? (Choi Minhwan'ın, "Road Home" isimli KBS dramasının çekimleri vardı ve bu yüzden bu röpörtaja katılamadı.)

Hong-gi: Ben ilk, çocuk aktör olarak sahneye çıktım. Küçükken birkaç farklı dramada rol almıştım. O zamanlar çok popüler bir çocuk aktördüm. İnşallah ileride tekrar oyunculuk yapma şansım olacak.

JaéJin: Ben henüz Mayıs ayında Seul'deki 'Sonagi' müzikalini bitirdim. Şimdi Busan'dakine hazırlanıyorum. Daha evvel sitcomda rol aldım. Tabiki müzik hala bizim için çok önemli ancak oyunculuğuda denemek hoş.

Jonghoon: Ben ikisinide;hem oyunculuğu denemek hemde şarkı söylemeyi istiyorum..

Seunghyun :Ben daha önce yapmadığım şeyleri denemeyi isterim. Çocukluğumda film yıldızı olma hevesim vardı. Müzik kariyerimi etkilemediği sürece,aklımı yormayacağım.
https://korea-stars.yetkin-forum.com

F.T.Island-Röpörtajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» F.T.ISLAND-Lee Jae Jin
» F.T.ISLAND-Lee Hong Gİ
» F.T.Island-Hakkında/About
» F.T.ISLAND-Gifleri
» F.T.ISLAND-Oh Won Bin (Eski Üye)