Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Kwon Boa

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:00 pm

Kwon Boa



Isim: Kwon Boa
Doğum tarihi: 5 kasım 1986
Doğum yeri: Guri, Güney Kore
Ailesi: 2 abisi ve 1 ablası var.
Boy: 160cm
Kilo: 42 kg
Çocukluk hayali: şarkıcılık (hayali gerçek oldu )
En sevdiği müzik türü: dans ve R'n'B
En sevdiği şarkıcı: Whitney Houston
Hobileri: film izlemek, müzik dinlemek, şarkı söylemek, japonca ve ingilizce konuşmak, dans etmek, dergi okumak.

Albümleri:

ID. Peace B (1st Korean Album)
Jumping Into The World (1.5th Korean Album)
No.1/Neul... (2nd Korean Album)
Atlantis Princess (3rd Korean Album)
My Name (4th Korean Album)
Miracle (Special Korean Album)
Listen To My Heart (1st Japanese Album)
Peace B Remixes (1st Japanese Remix Album)
Valenti (2nd Japanese Album)
Next World (2nd Japanese Remix Album)
Love and Honesty (3rd Japanese Album)
BoA (US Album)

Korece, japonca ve biraz'da ingilizce biliyor.

Şarkıcılığa 13 yaşında başlayan BoA, Kore'nin en ünlü sanatçılarından biri...

English:

Birth name :권보아 (Kwon Boa)
Born :November 5, 1986 (1986-11-05) (age 23)
Origin :Guri, Gyeonggi-do, South Korea
Occupations :Singer-songwriter, composer, dancer, model, voice actress
Years active :2000–present
Labels :SM Entertainment
Avex Trax
Associated acts SM Town, Verbal, M-Flo, Anyband
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:05 pm



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:19 pm



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:24 pm





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:25 pm



Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:25 pm





Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:27 pm









Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:28 pm







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:28 pm








Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:33 pm







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:35 pm







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kwon Boa   Perş. Tem. 01, 2010 4:35 pm







Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
 
Kwon Boa
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Actris :: Kwon Boa-
Buraya geçin: