Korean Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Se7en-Röpörtajları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Se7en-Röpörtajları Empty
MesajKonu: Se7en-Röpörtajları   Se7en-Röpörtajları EmptyPaz Haz. 27, 2010 11:35 am

SE7EN RÖPORTAJI

Se7en-Röpörtajları 969832ac1

Kore popstarı Se7en Amerika'da ilk İngilizce albümünü çıkardı. Lil' Kim ise Se7en'a bu albümde "Girls" şarkısında eşlik etti. New York City Tımes meydanında Se7en birçok hayranı ile buluştu.

Se7en'a 7 soru sorulmuş. Ve bakın cevapları neler olmuş...

1. İlk single'ınız “Girls.” Sizce bu müzik dünyasındaki en seksi bayanlar kimler?

Se7en: Beyoncé, Alicia Keys ve Rihanna

2. Lil Kim'in video'da sizi baştan çıkarır gibi hareketler yapmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Se7en: Bu çok güzeldi. Benim için onur verici birşeydi. Ben onun müzik tarzını ve stilini beğeniyorum.

3. İngilizce öğrenirken bu işin en zor tarafı neresiydi?

Se7en: Korece ve İngilizce arasında çok büyük problem oluyor. Gramerler tamamen farklı. Telaffuz ve aksanlarda en zor şeylerden birisi.

4. En sevdiğin Amerikan yiyecekleri neler?

Se7en: Ben her türlü yemeği severim. Çoğunlukla pizza diyebilirim. Herşeyi severim.

5. Asyalı pop starların Amerika'ya gelmesi ve burada birşeyler yapmaya çalışması niçin zor?

Se7en: Bilmiyorum, Daha önce hiç bu konu hakkında düşünmemiştim. Daha öncede 1-2 kişi böyle birşeyler denemişti. Ben 5-10 yıl önce bunu yaptım. Gerçekten isterseniz ve doğru kişilerden oluşan bir takım seçerseniz herşey güzel oluyor ve başarılı olabiliyorsunuz.

6. Çaşılmadığınız zaman geri kalan vakitlerinizde ne yapmaktan hoşlanıyorsunuz?

Se7en: Golf oynamaktan, video oyunları oynamaktan, poker oynamaktan ve uyumaktan hoşlanıyorum.

7. Şu ana kadar hayranlarınızın yaptığı en çılgınca şey neydi?

Se7en: Çin'de otelde kalıyordum. Otelden yer ayırtmıştım. Birkaç hayranımda benim odamın yanındaki odada kalıyordu. Dışarı çıktığım zaman devamlı beni takip ediyorlardı. 24 saat peşimdeydiler. Her yaptığımı izliyorlardı. Bundan biraz ürkmüştüm. Duş alırken bile beni takip ediyorlardı. Bu gerçekten çılgıncaydı.

----------------------------------------------------------------

ENGLISH

Crossing over is hard to do, but when your name is Se7en, luck is on your side. The Korean pop star makes his debut in the States with his Lil’ Kim-assisted single “Girls” from his first English album. Relaxing with his manager in a Midtown office overlooking New York City’s Times Square, Se7en dishes to Rap-Up.com about getting up close with the Queen Bee, his craziest fan encounter, hobbies, and which girls he adores.

1. Your first single is called “Girls.” Who are the three hottest girls in the music biz right now?

Beyoncé, Alicia Keys, and Rihanna

2. What was it like having Lil’ Kim seduce you in the video?

It was cool; it was an honor for me. I like her music and her style.

3. What’s the hardest part about learning English?

Actually, there are a lot of problems with Korean and English. The grammar is so different. Pronunciation and accents are the hardest things.

4. What are your favorite American foods?

I love all kinds of food. We just ordered pizza. I love everything!

5. Why has it been difficult for Asian pop stars to cross over into the U.S.?

I don’t know; I never thought about that ’cause there’s like one or two who tried before. They did it like five or 10 years ago. If you try hard with the right team and the right promotion, it’s gonna happen.

6. What do you like to do when you’re not working?

I like to play golf, video games, poker…and sleep! [Laughs]

7. What has been your craziest fan encounter?

When I was staying in China, I booked a room at the hotel. Somehow some fans got the room right next door, so when I went out, they followed me for 24 hours. I was kind of afraid, especially when I took showers [laughs]. It was crazy!

ALINTIDIR

En son Admin tarafından Paz Haz. 27, 2010 12:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Se7en-Röpörtajları Empty
MesajKonu: Geri: Se7en-Röpörtajları   Se7en-Röpörtajları EmptyPaz Haz. 27, 2010 11:36 am

SE7EN RÖPORTAJI 2

Röportajı yapan: Michelle Woo

Se7en Kore ve Japonya'dan sonrada Amerika'daki albüm listelerini sarsıyor.
Se7en'ın ilk Amerikan albümü bu yaz çıkacak.
Güney Koreli megastar bu albümde ünlü yapımcılar Mark Shimmel (Usher ile çalışmıştı.), Rich Harrison (Beyonce ile çalışmıştı) and Rodney “Darkchild” Jerkins (Michael, Janet ve Whitney ile çalışmıştı) ile çalıştı.

Güney Koreli ünlü popçu "Hollywood tarzında bir yaşam istemiyorum. Başkası olmak istemiyorum.
Şu an 25 yaşındayım. Günde 3 saat bir ingilizce öğretmeni ile ingilizce çalışıyorum. Taklit yada sahte şeyler yapmak istemiyorum. Sadece Se7en olmak istiyorum" diyor.

Bu işe nasıl başladınız?

Se7en: 5 yaşındayken baa beni Mıchael Jackson ile tanıştırdı. Bu olaydan sonra şarkıcı olmak istediğimi anladım.

Zorlu bir yolculukmuydu?

Se7en: 14 yaşındayken YG Family şirketi ile çalışmalarıma başladım. İlk yıl pek birşey yapmadan geçti. İlk zamanlar sadece temizlik yapıyordum. Sabaha kadar da prova yapıyordum. Çok fazla çalıştım.

Neden Amerika'ya gelmeye karar verdiniz?

Se7en: Uzun süreli kalıcı olabilen bir Asyalı star yok Amerika'da. Ben bu tabuyu yıkmak için ilk Asyalı olmak istedim.

Sizce Amerika'da başarılı olabilmek için ne gerekiyor?

Se7en: En önemli şey iyi bir müziğinizin olması. Eğer iyi müzik yaparsam, iyi bir performans ve iyi bir yüz sergilersem başarılı olacağımı düşündüm.

Amerikan Endüstrisinin (Amerikan müzik piyasası), Kore endüstrisinden (Kore müzik piyasası) ne gibi farklılıkları var?

Se7en: Amerikan müzik piyasasında hip-hop daha ön planda. Yapımcılar gerçekten insanı rahatlatıyor. Oyun oynamak gibi birşey bu. Kore'de bu işler daha zor.

Amerika'da başka bir ünlü Koreli yıldız olan Bi Rain ile de kıyaslanıyorsunuz. Bu konu hakkında duyduklarınız ve düşünceleriniz nelerdir?

Se7en: Liseye onunla birlikte gittik. Yakın arkadaştık. İkimiz arasında hiç bir zaman kötü birşey yada rakip olduğumuzu düşünmedim. O çok eğlenceli biridir ve insanları da çok eğlendirir. Belki ilerde birgün birlikte çalışabiliriz.

Adın olan Se7en'ı nasıl seçtin?

Se7en: Çok kolay oldu. Şanşlı yedi. Hiç kimse yedi rakamından nefret etmez. Albümü dinlediğiniz zaman bile size şans getirecektir.

ENGLISH

After releasing four albums in Korea and one in Japan, pop and R&B artist Se7en rolls the dice on his biggest undertaking yet: crossing over to the U.S.

For his first American album, which will be released this summer, the South Korean megastar has teamed up with power producers Mark Shimmel (who’s worked with Usher), Rich Harrison (who’s worked with Beyonce) and Rodney “Darkchild” Jerkins (who’s worked with Michael, Janet and Whitney).

But don’t expect a complete Hollywood transformation. “I don’t want to be someone else,” says the 23-year-old in near-perfect English (he studies with a language teacher for three hours each day). “I don’t want to be fake. I just want to be Se7en.”

How did you get your start?
When I was 5, my dad introduced me to Michael Jackson’s music. After that, end of story. I knew I wanted to be a singer.

Was it a difficult journey?
When I was 14, I started training [under the label] YG Family. During that first year, I was almost only just cleaning. After [hip-hop duo] Jinusean would practice, I had to get the room clean. Then I would practice until morning. I worked very hard.

Why did you decide to cross over to the U.S.?
There’s no big-time Asian singer in the U.S. I want to be the first Asian singer to break in.

What do you think it will take to be successful in America?
The most important thing is good music. If I have good music, a good face and a good performance, race doesn’t matter.

How is the U.S. industry different from the industry in Korea?
In the American music industry, the hip-hop style is to not think of [recording sessions] as work. The producers make it really relaxing and comfortable. It’s like playing. In Korea, recording is work.

In the U.S., you’ve been compared to another hallyu star, Bi Rain. What do you think when you hear that?
We went to high school together. We were close. I never thought of us as rivals. He’s a great entertainer. Maybe we’ll work together someday.

How did you get your name?
It’s simple. Lucky seven. Nobody hates seven. When you listen to the album, I’ll give you luck.

ALINTIDIR
https://korea-stars.yetkin-forum.com

Se7en-Röpörtajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Se7en-Resimleri
» Se7en-Hakkında
» Se7en-Videoları
» Se7en-İmzaları
» Se7en-Walpaper