Korean Stars

Koreli Starlar Hakkında Herşey
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Kim nam Gil-Haberleri

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Kim nam Gil-Haberleri   Paz Haz. 27, 2010 11:11 am

Kim Nam-Gil

Kim Nam-Gil was born on March 13, 1981 in South Korea. His immediate family consists of his parents and one brother. Kim Nam-Gil graduated from Han Yeong High School. He then went to Myeong Ji college (a two year college) and majored in "Theatre and Movies". He eventually dropped out of college and did not complete his studies. Since working in the entertainment world professionally, Nam-Gil has worked under Star J Entertainment Management Company. Nam-Gil's various hobbies include playing the flute, tap dancing, water skiing, and Taekwondo.

History

Nam-Gil first debuted on television with a minor role in the 1998 KBS drama "School 1" (as the character Min-soo). Five years later, Nam-Gil would win the 31st audition for MBC Television. He then performed in various minor roles for MBC. Meanwhile, in 2005, Kim Nam-Gil changed his name to the seemingly more exotic name of "Lee Han." In 2006, Kim Nam-Gil made the bold decision to accept his first lead role in the controversial, but critically praised independent film, "No Regret". Kim Nam-Gil played the homosexual character Song Jae-min in "No Regret". Although the film "No Regret" received high praise from movie critics & film festivals, it failed to boost Kim Nam-Gil's popularity or lead to immediate stardom. Instead, Kim Nam-Gil took more supporting roles in television dramas and commercial films.

Prior to the release of the 2008 film "Public Enemy Returns," Kim Nam-Gil stopped using his stage name "Lee Han" and reverted back to his birth name. Nam-Gil made this decision after receiving advice from Kang Woo-Suk (the director of "Public Enemy Returns"). Later in 2008, Nam-Gil received his first leading role in a major commercial film - "Portrait of a Beauty." This was also the first time Nam-Gil acted in a historical film. His experience from "Portrait of a Beauty" would reap benefits later when he would act in the historical MBC drama "The Great Queen Seondeok." Although Gyu-ri Kim garnered most of the attention for "Portrait of a Beauty," Nam-Gil's strong performance did not go unnoticed.

In 2009, Kim Nam-Gil was cast in the MBC drama "The Great Queen Seondeok" as Bi-dam. The production company felt the character of Bi-dam was somewhat the secret weapon in securing the success of the television series. The production company proceeded to promote his character to Korean media outlets and press agencies. The pressure from this move caused Kim Nam-Gil to stress over his upcoming performance. During this time, Nam-Gil researched his character by observing comic book characters like Han Bi Kwang from "Yeol Hyeol Kang Ho", Musashi Miyamoto from "Vegabond" and Kang Baek Ho from "Slam Dunk." His research did prove successful as the drama series "The Great Queen Seondeok" became the most watched drama series of 2009, regularly receiving ratings in excess of 40%. With the runaway success of "The Great Queen Seondeok," Kim Nam-Gil's popularity also skyrocketed. He was frequently voted the sexiest man by Korean women, received many commercial endorsement offers, and flooded with scenarios for various upcoming films and drama series.

Kim Nam-Gil has stated his role model for an actor is Jeong Jae-Yeong, whom Kim Nam-Gil worked with in "Public Enemy Returns" and Jeong Jae-Yeong also graduated from the same high school as Kim Nam-Gil. His other favorite actor is actress Hye-Su Kim, whom Kim Nam-Gil worked with in "Modern Boy" and gave advice to him on how to act and think as an actor. Kim Nam-Gil has also stated that his ideal woman type is someone like Yo-won Lee and how she she takes care of her baby.

English

Genel Kim Nam-Gil Kore Güney 13 olarak doğmuş Mart ayında, 1981. Onun yakın aile ailesi ve bir kardeşi oluşur. Kim Nam-Gil Han Yeong Lisesi'nden mezun oldu. Daha sonra Myeong Ji kolej (iki yıllık bir üniversiteye) gidip tiyatro ve film "alanında ihtisas". Sonunda dışarı kolej ve damlalık yaptığı çalışmalar tamamlanamadı. eğlence dünyasına profesyonel olarak çalışan bu yana, Nam-Gil Star J Eğlence Yönetim Şirketi altında çalıştı. Nam-Gil's çeşitli hobiler, dans, su kayağı dokunun ve Taekwondo flüt çalmaya içerir.

Tarihi Nam-Gil ilk drama tarihinde giriş yaptı KBS içinde 1998 rol Televizyonlu küçük bir "Okul 1" (soo olarak karakter Min-). Beş yıl sonra, Nam-Gil MBC Televizyonu için 31 işitme kazandı. Daha sonra MBC için çeşitli küçük rollerde yapıldı. Bu arada, 2005 yılında, Kim Nam-Gil Lee Han "nin görünüşte daha egzotik ada adını değiştirdi." 2006 yılında, Kim Nam-Gil, ama cesur karar tartışmalı ilk baş rolü kabul etmek için yapılan eleştirel bağımsız film övdü, "Hayır Pişmanlık". Kim Nam-Gil Jae-min No üzüntü "içinde" eşcinsel karakter Song oynadı. film "Hayır üzüntü" film eleştirmenler ve film festivalleri yüksek övgüler aldı, o Kim Nam-Gil popülerliği artırma veya hemen şöhreti neden başarısız olmasına rağmen. Bunun yerine, Kim Nam-Gil fazla televizyon dramaları ve ticari filmlerde rol destek aldı.

Önce 2008 filmi "Public Enemy İade serbest bırakılması için," Kim Nam-Gil adıyla "Lee Han" ve geri doğumundan adına dönmek kullanarak durdu. Nam-Gil Kang Woo-Suk (Public Enemy Returns "nin yönetmeni tavsiye aldıktan sonra") bu karara vardım. Daha sonra 2008 yılında, Nam-Gil büyük bir ticari film onun ilk önemli rolünü aldı - "Bir Güzellik portre." Bu aynı zamanda Nam-Gil tarihsel bir film oynadı ilk kez oldu. Bir Güzellik "yararları daha sonra o tarihsel MBC drama" The Great Queen Seondeok hareket edeceğini biçmek istiyorsunuz Portresi "adresinden Onun deneyim." Gyu-ri Kim bir güzellik Portresi "için ilgi en topladı rağmen," Nam-Gil güçlü performansını farkedilmeden gitmedi.

2009 yılında, Kim Nam-Gil MBC drama "The Great Queen Seondeok" olarak Bi-baraj sinema kariyerine başlamıştır. Üretim şirketi biraz televizyon serisinin başarısını güvenceye gizli silahı oldu Bi-baraj karakter hissetti. Yapım şirketi Kore medya ve basın ajansları onun karakterini tanıtmak için devam etti. Bu hareket itibaren basınç Kim Nam-Gil onun yaklaşan performansı üzerinde strese neden oldu. Bu süre boyunca, Nam-Gil Yeol Hyeol Kang Ho "adresinden Vegabond" adresinden ve Kang Ho Baek Slam Dunk "adresinden, Musashi Miyamoto Han Bi Kwang gibi çizgi roman karakterleri gözlemleyerek onun karakteri araştırılmıştır." Araştırma başarılı kanıtlamak yaptı Great Queen Seondeok "2009 yılının en çok izlenen dizisinde oldu drama dizisi", düzenli olarak% 40 fazla oy alma gibi. Great Queen Seondeok "nin kaçak başarısıyla," Kim Nam-Gil popülerliği de fırlamıştır. Olduğunu sık sık Koreli kadınlar tarafından en seksi erkek seçildi birçok ticari ciro teklif ve sc ile sular

Kim Nam-Gil bir aktör için onun rol modeli belirtmiştir Jeong Jae-Yeong, Kim Nam-Gil de "Public Enemy Returns ile çalıştı" ve Jeong Jae-Yeong da Kim Nam-Gil ile aynı liseden mezun oldu. Onun diğer favori aktör aktris Hye-Su Kim, Kim Nam-Gil "Modern Boy ile çalıştı" olduğunu ve ona nasıl hareket ve bir aktör olarak düşünmek tavsiyeler verdi. Kim Nam-Gil de onun

ALINTIDIR
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin
avatar


MesajKonu: Geri: Kim nam Gil-Haberleri   Perş. Tem. 15, 2010 10:44 am

Kim Nam Gil’in “Bad Guy” dizisi erken bitecek.
20 bölümlük diziyi bitirebilmesi için ek süre isteyen dizinin ana karakteri Kim Nam Gil isteğinin geri çevrilmesi üzerine ayın 15′ine kadar gitmeden önce 3 bölüm azaltılarak 17 bölüme düşürülen dizinin kalan bölümlerini bitirme çabası içerisinde.

Ayın 15′inde orduya karılacak olan Kim Nam Gil’in çekimleri devam eden dizisi “Bad Guy” artık kısa kesilecek.

With Kim Nam Gil set to join the army on the 15th, his ongoing drama Bad Guy will now be shortened.

Kim Nam Gil who is the main lead, had appealed for an extension so that he could finish the 20 episode drama. But the army turned down his appeal and he will have to enlist on the 15th. He is now rushing through the filming of the episodes before he leaves.
The drama is now going to end at 17 episodes which is three less than they hoped for.

Alıntıdır
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://korea-stars.yetkin-forum.com
 
Kim nam Gil-Haberleri
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Korean Stars :: Korea Stars-Actor :: Kim Nam Gil-
Buraya geçin: